Szanowni Państwo,

Burmistrz Miasta Braniewa wraz z Wydziałem Ochrony Środowiska, prowadzącym punkt konsultacyjno-informacyjny Programu „Czyste Powietrze" serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta Braniewa, właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 22.05.2023 r. o godzinie 10:00 w Braniewskim Centrum Kultury w Galerii.

Przyjdź na spotkanie informacyjne, na którym dowiesz się:

• kto może skorzystać z dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze
• na jakie inwestycje możesz ubiegać się o dotację
• jakie nowe możliwości dofinansowania wprowadziły zmiany w regulaminie programu
• jak założyć konto w Generatorze wniosków o dofinansowanie GWD
• jak skorzystać z bezpłatnej pomocy w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie na wymianę źródła ciepła i termomodernizację domu
• w jaki sposób wypełnić wniosek o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Czyste Powietrze”
• jakie dokumenty musisz obowiązkowo dołączyć do wniosku o dofinansowanie oraz uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące programu.
Spotkanie poprowadzą Doradcy Energetyczni z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy wszystkich zainteresowanych o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 55 644 01 35 lub mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu zapisania się na spotkanie.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do korzystania z informacji zamieszczanych na  stronie Programu Czyste Powietrze Portalu Programu "Czyste Powietrze" pod adresem: https://czystepowietrze.gov.pl/

 

14informacja