Informujemy, że od dnia 18 listopada 2020r. w Urzędzie Miasta Braniewa uruchomiony zostanie punkt informacyjny, dotyczący realizacji Programu "Czyste Powietrze". Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do kontaktu w sprawie możliwości uzyskania dofinansowania. W punkcie informacyjnym uzyskają Państwo informacje dotyczące Programu „Czyste Powietrze” oraz pomoc w wypełnieniu wniosku.

 

Urząd Miasta Braniewa

ul. Kościuszki 111, 14-500 Braniewo

parter, pok. Nr 11

Kamila Brzozowska tel. 55 644 01 32, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Urzędzie Miasta istnieje również możliwość złożenia wniosku „Żądania wydania zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego”Burmistrz ma obowiązek wydania zaświadczenia na żądanie osoby fizycznej, która zamierza złożyć wniosek o przyznanie podwyższonego poziomu dofinansowania w ramach drugiej części programu, wynikający z art. 411 ust. 10 g ustawy – Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2020 r. Poz. 1219 z późn. zm.).

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID - 19 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców miasta oraz pracowników Urzędu Miasta Braniewa wizytę w Urzędzie Miasta należy zaplanować wcześniej poprzez kontakt telefoniczny 55-644-01-32.

ZAPRASZAMY